Bet Builder Tips

Featured
13/08
15:30
Bayer Leverkusen
Augsburg
Player Stats Available
Premier League
13/08
13:30
Aston Villa
Everton
Player Stats Available
13/08
16:00
Arsenal
Leicester City
Player Stats Available
13/08
16:00
Brighton & Hove Albion
Newcastle United
Player Stats Available
13/08
16:00
Manchester City
AFC Bournemouth
Player Stats Available
13/08
16:00
Southampton
Leeds United
Player Stats Available
13/08
16:00
Wolverhampton Wanderers
Fulham
Player Stats Available
13/08
18:30
Brentford
Manchester United
Player Stats Available
La Liga
13/08
17:00
Celta de Vigo
Espanyol
Player Stats Available
13/08
19:00
Real Valladolid
Villarreal
Player Stats Available
13/08
21:00
Barcelona
Rayo Vallecano
Player Stats Available
Bundesliga
13/08
15:30
Bayer Leverkusen
Augsburg
Player Stats Available
13/08
15:30
RB Leipzig
Köln
Player Stats Available
13/08
15:30
Hoffenheim
Bochum
Player Stats Available
13/08
15:30
Hertha BSC
Eintracht Frankfurt
Player Stats Available
13/08
15:30
Werder Bremen
Stuttgart
Player Stats Available
13/08
18:30
Schalke 04
Borussia M'gladbach
Player Stats Available
Serie A
13/08
18:30
Milan
Udinese
Player Stats Available
13/08
18:30
Sampdoria
Atalanta
Player Stats Available
13/08
20:45
Lecce
Inter
Player Stats Available
13/08
20:45
Monza
Torino
Player Stats Available
Ligue 1
13/08
17:00
Monaco
Rennes
Player Stats Available
13/08
21:00
PSG
Montpellier
Player Stats Available
Tipico Bundesliga
13/08
17:00
Austria Wien
Wattens
Player Stats Available
13/08
17:00
Austria Klagenfurt
Ried
Player Stats Available
13/08
19:30
Sturm Graz
Rheindorf Altach
Player Stats Available
Pro League
13/08
16:00
Westerlo
Standard Liège
Player Stats Available
13/08
18:15
Cercle Brugge
Mechelen
Player Stats Available
13/08
18:15
RFC Seraing
Sporting Charleroi
Player Stats Available
13/08
20:45
Union Saint-Gilloise
Kortrijk
Player Stats Available
Serie A
13/08
21:30
Goiás
Avaí
Player Stats Available
14/08
00:00
Corinthians
Palmeiras
Player Stats Available
14/08
01:30
Cuiabá
Juventude
Player Stats Available
Super League
13/08
13:00
Henan Jianye
Meizhou Hakka
Player Stats Available
13/08
13:30
Guangzhou R&F
Wuhan Zall
Player Stats Available
Championship
13/08
13:30
Cardiff City
Birmingham City
Player Stats Available
13/08
16:00
Blackpool
Swansea City
Player Stats Available
13/08
16:00
Huddersfield Town
Stoke City
Player Stats Available
13/08
16:00
Hull City
Norwich City
Player Stats Available
13/08
16:00
Luton Town
Preston North End
Player Stats Available
13/08
16:00
Millwall
Coventry City
Player Stats Available
13/08
16:00
Rotherham United
Reading
Player Stats Available
13/08
16:00
Sunderland
Queens Park Rangers
Player Stats Available
13/08
16:00
Wigan Athletic
Bristol City
Player Stats Available
Ligue 2
13/08
15:00
Guingamp
Paris
Player Stats Available
13/08
19:00
Metz
Valenciennes
Player Stats Available
13/08
19:00
Annecy
Laval
Player Stats Available
13/08
19:00
Sochaux
Amiens SC
Player Stats Available
13/08
19:00
Bastia
Grenoble Foot 38
Player Stats Available
13/08
19:00
Dijon
Caen
Player Stats Available
13/08
19:00
Nîmes
Rodez
Player Stats Available
13/08
19:00
Le Havre
Pau
Player Stats Available
13/08
19:00
Bordeaux
Niort
Player Stats Available
2. Bundesliga
13/08
13:00
Arminia Bielefeld
Hamburger SV
Player Stats Available
13/08
13:00
Holstein Kiel
Eintracht Braunschweig
Player Stats Available
13/08
13:00
Karlsruher SC
Sandhausen
Player Stats Available
13/08
20:30
Darmstadt 98
Hansa Rostock
Player Stats Available
Serie B
13/08
20:45
Cittadella
Pisa
Player Stats Available
13/08
20:45
Como
Cagliari
Player Stats Available
13/08
20:45
Palermo
Perugia
Player Stats Available
J-League
13/08
07:00
Consadole Sapporo
Vissel Kobe
Player Stats Available
13/08
11:30
Júbilo Iwata
Urawa Reds
Player Stats Available
Liga MX
13/08
04:00
Necaxa
Monterrey
Player Stats Available
13/08
04:05
Tijuana
Puebla
Player Stats Available
14/08
00:00
León
Mazatlán
Player Stats Available
Eredivisie
13/08
18:45
Go Ahead Eagles
PSV
Player Stats Available
13/08
20:00
FC Emmen
RKC Waalwijk
Player Stats Available
13/08
20:00
FC Utrecht
SC Cambuur
Player Stats Available
13/08
21:00
Feyenoord
SC Heerenveen
Player Stats Available
Eliteserien
13/08
16:00
Aalesund
Haugesund
Player Stats Available
Ekstraklasa
13/08
15:00
Cracovia Kraków
Piast Gliwice
Player Stats Available
13/08
17:30
Górnik Zabrze
Stal Mielec
Player Stats Available
13/08
20:00
Pogoń Szczecin
Wisła Płock
Player Stats Available
Primeira Liga
13/08
19:00
Casa Pia
Benfica
Player Stats Available
13/08
21:30
Sporting CP
Rio Ave
Player Stats Available
Premier League
13/08
14:00
Lokomotiv Moskva
Krylya Sovetov
Player Stats Available
13/08
16:00
Zenit
CSKA Moskva
Player Stats Available
13/08
19:00
Dinamo Moskva
Krasnodar
Player Stats Available
Premiership
13/08
16:00
Aberdeen
Motherwell
Player Stats Available
13/08
16:00
Livingston
Hibernian
Player Stats Available
13/08
16:00
Rangers
St. Johnstone
Player Stats Available
13/08
16:00
St. Mirren
Ross County
Player Stats Available
La Liga 2
13/08
17:00
SD Eibar
Tenerife
Player Stats Available
13/08
19:00
Mirandés
Sporting Gijón
Player Stats Available
13/08
21:00
Leganés
Deportivo Alavés
Player Stats Available
13/08
23:00
Las Palmas
Real Zaragoza
Player Stats Available
Allsvenskan
13/08
17:30
Helsingborg
Sirius
Player Stats Available
Super League
13/08
18:00
Sion
Grasshopper
Player Stats Available
13/08
20:30
St. Gallen
Luzern
Player Stats Available
Super Lig
13/08
18:15
Kayserispor
İstanbulspor
Player Stats Available
13/08
20:45
Galatasaray
Giresunspor
Player Stats Available
13/08
20:45
Adana Demirspor
Sivasspor
Player Stats Available
Major League Soccer
14/08
00:00
New York RB
Orlando City
Player Stats Available
14/08
01:30
Cincinnati
Atlanta United
Player Stats Available
14/08
01:30
New England
DC United
Player Stats Available
14/08
01:30
Philadelphia Union
Chicago Fire
Player Stats Available
14/08
01:30
Toronto
Portland Timbers
Player Stats Available
Primera B Nacional
13/08
19:10
Sacachispas
Belgrano
13/08
20:00
Deportivo Maipú
Temperley
13/08
20:00
Quilmes
Flandria
13/08
23:10
Instituto
Deportivo Riestra
Primera B Metropolitana
13/08
18:15
JJ Urquiza
Los Andes
13/08
18:15
Talleres Remedios
Dock Sud
13/08
20:30
Defensores Unidos
UAI Urquiza
13/08
20:30
Deportivo Merlo
Deportivo Armenio
13/08
20:30
Acassuso
Fénix
13/08
20:30
Cañuelas
Comunicaciones
Primera C
13/08
20:30
Sportivo Italiano
Berazategui
13/08
20:30
Atlas
Claypole
Primera D Metropolitana
13/08
20:30
Juventud Unida G.
Argentino Rosario
13/08
20:30
Deportivo Paraguayo
Yupanqui
Torneo Federal A
13/08
19:30
CDJU Gualeguaychu
Sportivo Belgrano
13/08
20:00
Crucero del Norte
Defensores Belgrano VR
13/08
20:00
Huracán Las Heras
Independiente Chivilcoy
13/08
20:30
Ciudad de Bolívar
Estudiantes de San Luis
13/08
21:00
Boca Unidos
Sarmiento Resistencia
First League
13/08
15:30
Ararat II
Ararat-Armenia II
13/08
15:45
Alashkert II
Gandzasar
Premier League
13/08
16:00
Pyunik
Shirak
13/08
18:30
Banants
Van
South Australia Reserves Premier League
13/08
05:15
Cumberland United Res.
Campbelltown City Res.
13/08
05:15
Adelaide City Res.
Adelaide Olympic Res.
13/08
05:15
MetroStars Res.
South Adelaide Res.
Northern Nsw
13/08
06:00
Broadmeadow Magic
Maitland
Npl Tasmania
13/08
06:00
South Hobart
Glenorchy Knights
13/08
06:30
Olympia Warriors
Devonport City
Victoria Premier League 2
13/08
07:00
Brunswick City
Langwarrin
13/08
07:00
North Geelong Warriors
Bulleen Lions
13/08
07:00
Werribee City
Northcote City
13/08
07:00
Manningham United Blues
Moreland Zebras
Capital Territory
13/08
07:00
Belconnen United
Gungahlin
13/08
07:00
Canberra Olympic
Woden Weston
New South Wales
13/08
07:00
Sydney Olympic
Manly United
Npl South Australian
13/08
07:30
Cumberland United
Campbelltown City
13/08
07:30
Adelaide City
Adelaide Olympic
13/08
07:30
Croydon Kings
Adelaide Comets
13/08
07:30
Sturt Lions
White City Woodville
13/08
07:30
Adelaide United ||
West Torrens Birkalla
13/08
07:30
NE MetroStars
South Adelaide Panthers
South Australia State League 1
13/08
07:30
Eastern United
Modbury Jets
13/08
07:30
Adelaide Blue Eagles
Adelaide Victory
13/08
07:30
Playford City Patriots
Adelaide Hills Hawks
13/08
07:30
Para Hills Knights
Adelaide Raiders
Victoria Premier League 2
13/08
08:00
Kingston City
Goulburn Valley Suns
Northern Territory Premier League
13/08
08:30
Mindil Aces
Port Darwin
Queensland NPL Women
13/08
09:00
Gold Coast United W
Eastern Suburbs NPL
Npl Western Australia
13/08
09:00
Floreat Athena
Sorrento
13/08
09:00
Balcatta
Cockburn City
13/08
09:00
Stirling Lions
Inglewood United
Western Australia State League 1
13/08
09:00
Mandurah City
Joondalup United
13/08
09:00
Subiaco
Quinns
Npl Victoria
13/08
09:45
South Melbourne
Dandenong City
Queensland Premier League
13/08
10:00
SWQ Thunder
Mitchelton
13/08
10:00
Redlands United
Western Pride
13/08
10:00
Ipswich Knights
Brisbane Strikers
13/08
10:00
Caboolture
Magpies Crusaders
13/08
10:00
Rochedale Rovers
Sunshine Coast
Brisbane Premier League
13/08
10:00
Western Spirit
Bayside United
Queensland NPL Women
13/08
10:30
Capalaba W
Souths United W
Npl Victoria
13/08
11:00
Hume City
Dandenong Thunder
Npl Western Australia
13/08
11:00
Perth
Gwelup Croatia SC
Western Australia NPL Women
13/08
11:00
Murdoch Uni Melville W
Fremantle City W
Western Australia State League 1
13/08
11:00
UWA Nedlands
Forrestfield United
Brisbane Premier League
13/08
11:00
The Gap
Acacia Ridge
Northern Territory Premier League
13/08
12:30
Casuarina
Hellenic Athletic
Western Australia State League 1
13/08
13:00
Rockingham City
Western Knights
Erste Liga
13/08
20:00
Rapid Wien II
Amstetten
Regionalliga: Mitte
13/08
17:00
Wolfsberger AC II
Ried II
Regionalliga: Ost
13/08
17:30
Stripfing
Neusiedl
13/08
17:30
Donaufeld
Wiener SC
13/08
18:30
Leobendorf
Krems
Landesliga: Wien
13/08
16:00
Austria XIII
Stadlau
Regionalliga: Vorarlberg
13/08
17:00
Rheindorf Altach II
Lauterach
Landesliga: Wien
13/08
17:00
Union Mauer
Schwechat
13/08
17:30
Donau
ASV 13
Premier League
13/08
16:20
Sumqayıt
Qarabağ
13/08
18:30
Sebail
Turan
Vysshaya Liga
13/08
14:00
Isloch
Dinamo Brest
13/08
16:00
Minsk
Vitebsk
13/08
18:00
Slavia
Gomel
Pershaya Liga
13/08
14:00
Shakhtyor Petrikov
Naftan
13/08
16:00
Slonim
Smorgon
Vysshaya Liga Reserve
13/08
12:00
Torpedo Zhodino Res.
Energetyk-BGU Res.
13/08
14:00
Neman Grodno Res.
Slutsk Res.
First Division B
13/08
16:00
Beerschot-Wilrijk
Waasland-Beveren
Liga De Futbol Prof
13/08
21:00
Santa Cruz
Bolívar
13/08
23:15
The Strongest
Municipal Vinto
14/08
01:30
Guabirá
Independiente Petrolero
First League: FBiH
13/08
17:00
Bratstvo Gracanica
GOSK Gabela
First League: RS
13/08
17:30
Zeljeznicar Banja Luka
Tekstilac Derventa
13/08
17:30
Zvijezda '09 Brgule
Kozara Gradiska
Premier Liga
13/08
17:00
Sloboda Tuzla
Borac Banja Luka
13/08
21:00
Zeljeznicar
Sloga
Serie B
13/08
02:30
Brusque
Ponte Preta
Player Stats Available
13/08
02:30
Bahia
Ituano
Player Stats Available
13/08
16:00
Operário PR
Sampaio Corrêa
Player Stats Available
13/08
16:00
Vasco da Gama
Tombense
Player Stats Available
13/08
21:00
Sport Recife
CSA
Player Stats Available
13/08
21:30
Cruzeiro
Chapecoense
Player Stats Available
13/08
23:30
Guarani
Náutico
Player Stats Available
14/08
01:30
CRB
Grêmio
Player Stats Available
Serie C
13/08
22:00
EC São José
Altos
13/08
22:00
Campinense
Volta Redonda
13/08
22:00
Confiança
Uniclinic
13/08
22:00
Vitória
Brasil de Pelotas
13/08
22:00
Botafogo SP
Remo
13/08
22:00
Manaus
Mirassol
13/08
22:00
Figueirense
ABC
13/08
22:00
Aparecidense
Botafogo PB
13/08
22:00
Ferroviário
Ypiranga Erechim
13/08
22:00
Paysandu
Floresta
Brasileiro U20
13/08
16:00
Internacional U20
Flamengo RJ U20
13/08
19:00
Sao Paulo U20
Atletico-PR U20
Copa Paulista
13/08
20:00
EC São Bernardo
São Caetano
13/08
21:00
Sertãozinho
Marília
Parva Liga
13/08
17:45
Arda
CSKA 1948 Sofia
Player Stats Available
13/08
20:00
Beroe
Botev Plovdiv
Player Stats Available
Vtora Liga
13/08
17:00
Sportist Svoge
Etar
13/08
17:00
FK Minyor Pernik
Montana
13/08
17:00
Spartak Pleven
Dobrudzha 1919
13/08
17:00
Maritsa Plovdiv
Sozopol
13/08
19:00
Dunav 2010
Yantra 1919
Ligue A
13/08
15:00
Bujumbura City
Le Messager Ngozi
Primera Division
13/08
02:30
Coquimbo Unido
Cobresal
13/08
19:15
Audax Italiano
Everton
13/08
21:45
Curicó Unido
Universidad Chile
Primera B
13/08
17:00
Santiago Morning
Deportes Temuco
14/08
00:15
Fernández Vial
Univ. Concepción
Liga BetPlay
13/08
02:40
Atlético Bucaramanga
Unión Magdalena
13/08
22:15
Cortuluá
Alianza Petrolera
14/08
00:30
Santa Fe
Deportes Tolima
Torneo Betplay
13/08
22:00
Bogotá
Barranquilla
13/08
22:00
Deportes Quindío
Fortaleza CEIF
13/08
22:00
Llaneros
Boca Juniors de Cali
Primera Division
13/08
04:00
Herediano
Sporting San José
Liga de Ascenso
13/08
22:00
AD Cofutpa
Municipal Liberia
13/08
23:00
CS Uruguay de Coronado
Cariari Pococí
14/08
00:00
Puerto Golfito
Puma Generaleña
14/08
00:00
Aserrí
Santa Ana
14/08
00:00
Turrialba
Juventud Escazuceña
1. HNL
13/08
18:30
Gorica
Lokomotiva Zagreb
13/08
21:05
Dinamo Zagreb
Hajduk Split
2. HNL
13/08
17:30
Orijent 1919
Solin
13/08
17:30
Dubrava Zagreb
Vukovar
13/08
17:30
Bijelo Brdo
Hrvatski Dragovoljac
13/08
17:30
Cibalia
Kustošija
13/08
17:30
Dugopolje
Croatia Zmijavci
U19 League
13/08
10:00
Šibenik U19
Hajduk Split U19
13/08
10:00
Slaven Koprivnica U19
Lokomotiva Zagreb U19
13/08
11:00
Inker Zaprešić U19
Varaždin U19
13/08
11:00
Rijeka U19
Rudeš U19
Fortuna Liga
13/08
16:00
Baník Ostrava
Zlín
13/08
16:00
Teplice
Bohemians 1905
13/08
16:00
Zbrojovka Brno
Mladá Boleslav
13/08
19:00
Hradec Králové
Viktoria Plzeň
2. Liga FNL
13/08
10:15
Třinec
Dukla Praha
13/08
10:15
Slavia Praha II
Sparta Praha II
13/08
10:15
Vyškov
Táborsko
13/08
10:15
Chrudim
Vysočina Jihlava
13/08
17:00
Vlašim
Lisen
U19 League
13/08
11:00
Mlada Boleslav U19
Jihlava U19
13/08
11:00
Sigma Olomouc U19
Ostrava U19
13/08
11:00
Plzen U19
Hradec Kralove U19
13/08
11:00
Sparta Praha U19
Ceske Budejovice U19
13/08
12:15
Slovacko U19
FK Pardubice U19
13/08
13:15
Dukla Prague U19
Karvina U19
First Division
13/08
13:00
FC Helsingør
Hvidovre
13/08
15:00
Nykøbing
Vendsyssel
U19 League
13/08
12:30
Vejle U19
Brøndby U19
13/08
12:30
Odense U19
København U19
13/08
13:00
Randers Freja U19
Silkeborg U19
13/08
13:00
Nordsjaelland U19
Midtjylland U19
13/08
13:00
AGF U19
SønderjyskE U19
Liga Pro
13/08
02:00
Mushuc Runa
Orense
13/08
22:00
Independiente del Valle
Gualaceo
14/08
00:30
9 de Octubre
Aucas
League One
13/08
13:30
Bristol Rovers
Oxford United
Player Stats Available
13/08
16:00
Accrington Stanley
Burton Albion
Player Stats Available
13/08
16:00
Cambridge United
Exeter City
Player Stats Available
13/08
16:00
Cheltenham Town
Portsmouth
Player Stats Available
13/08
16:00
Derby County
Barnsley
Player Stats Available
13/08
16:00
Ipswich Town
Milton Keynes Dons
Player Stats Available
13/08
16:00
Lincoln City
Forest Green Rovers
Player Stats Available
13/08
16:00
Morecambe
Fleetwood Town
Player Stats Available
13/08
16:00
Plymouth Argyle
Peterborough United
Player Stats Available
13/08
16:00
Port Vale
Bolton Wanderers
Player Stats Available
13/08
16:00
Sheffield Wednesday
Charlton Athletic
Player Stats Available
13/08
16:00
Wycombe Wanderers
Shrewsbury Town
Player Stats Available
League Two
13/08
16:00
AFC Wimbledon
Doncaster Rovers
13/08
16:00
Bradford City
Newport County
13/08
16:00
Carlisle United
Swindon Town
13/08
16:00
Harrogate Town
Crawley Town
13/08
16:00
Leyton Orient
Mansfield Town
13/08
16:00
Northampton Town
Hartlepool United
13/08
16:00
Rochdale
Grimsby Town
13/08
16:00
Salford City
Crewe Alexandra
13/08
16:00
Stockport County
Colchester United
13/08
16:00
Sutton United
Barrow
13/08
16:00
Tranmere Rovers
Gillingham
13/08
16:00
Walsall
Stevenage
National League
13/08
16:00
Boreham Wood
Notts County
13/08
16:00
Bromley
Altrincham
13/08
16:00
Chesterfield
Aldershot Town
13/08
16:00
Eastleigh
Wealdstone
13/08
16:00
Halifax Town
Torquay United
13/08
16:00
Gateshead
Barnet
13/08
16:00
Maidenhead United
Scunthorpe United
13/08
16:00
Maidstone United
York City
13/08
16:00
Solihull Moors
Southend United
13/08
16:00
Woking
Dagenham & Redbridge
13/08
16:00
Yeovil Town
Wrexham
13/08
18:20
Oldham Athletic
Dorking Wanderers
Vanarama National League North
13/08
16:00
Banbury United
Fylde
13/08
16:00
Buxton
Curzon Ashton
13/08
16:00
Chester
Brackley Town
13/08
16:00
Chorley
Darlington
13/08
16:00
Farsley Celtic
Alfreton Town
13/08
16:00
Gloucester City
Boston United
13/08
16:00
Kettering Town
Bradford Park Avenue
13/08
16:00
Kidderminster Harriers
Leamington
13/08
16:00
King's Lynn Town
Blyth Spartans
13/08
16:00
Scarborough Athletic
Hereford
13/08
16:00
Southport
Peterborough Sports
13/08
16:00
Spennymoor Town
AFC Telford United
Vanarama National League South
13/08
16:00
Braintree Town
Havant & Waterlooville
13/08
16:00
Chippenham Town
Chelmsford City
13/08
16:00
Concord Rangers
Taunton Town
13/08
16:00
Dartford
Cheshunt
13/08
16:00
Dover Athletic
Hungerford Town
13/08
16:00
Eastbourne Borough
Bath City
13/08
16:00
Farnborough
Dulwich Hamlet
13/08
16:00
Hampton & Richmond
Hemel Hempstead Town
13/08
16:00
Slough Town
Tonbridge Angels
13/08
16:00
St Albans City
Oxford City
13/08
16:00
Welling United
Worthing
13/08
16:00
Weymouth
Ebbsfleet United
Non League Premier: Southern South
13/08
16:00
Chesham United
Hartley Wintney
13/08
16:00
Hayes & Yeading United
Salisbury
13/08
16:00
Poole Town
Tiverton Town
13/08
16:00
Swindon Supermarine
Hendon
13/08
16:00
Truro City
Dorchester Town
13/08
16:00
Weston-super-Mare
Gosport Borough
Meistriliiga
13/08
13:30
Legion
Nõmme Kalju
13/08
16:00
Flora
Trans
13/08
18:15
Tallinna Kalev
Tammeka
Esiliiga A
13/08
14:00
Levadia II
Elva
13/08
14:00
Harju Jalgpallikool
K-Järve JK Järve
Esiliiga B
13/08
14:00
FC Tallinn
Tartu Kalev
13/08
14:00
Laanemaa Haapsalu
Tartu Welco
II Liiga
13/08
14:00
Võru FC Helios
Rakvere Tarvas
1. Deild
13/08
16:00
B36 II
NSÍ II
13/08
16:00
TB
Víkingur II
13/08
16:00
ÍF
KÍ II
Veikkausliiga
13/08
16:00
Inter Turku
VPS
13/08
16:00
Ilves
Honka
Ykkonen
13/08
14:00
KPV
PK-35
13/08
16:00
EIF
PIF
Kakkonen
13/08
14:00
PKKU
PPJ
13/08
14:00
EPS
Jazz
13/08
16:00
Reipas
KäPa
13/08
16:00
LaPa
JIPPO
13/08
16:00
MuSa
I-Kissat
13/08
16:00
SalPa
Honka Akatemia
13/08
16:00
HJS Akatemia
GrIFK
13/08
17:00
OTP
Kraft
Kolmonen - Pohjoinen
13/08
14:00
RoPo
OPS
Kansallinen Liiga Women
13/08
14:00
KuPS W
PK-35 Vantaa W
Crystalbet Erovnuli Liga
13/08
18:00
Telavi
Samgurali
13/08
19:00
Dinamo Tbilisi
Sioni
3. Liga
13/08
14:00
Ingolstadt
Saarbrücken
13/08
14:00
Elversberg
Zwickau
13/08
14:00
Borussia Dortmund II
Rot-Weiss Essen
13/08
14:00
Viktoria Köln
Dynamo Dresden
13/08
14:00
Verl
1860 München
13/08
14:00
Bayreuth
Osnabrück
Regionalliga: Nordost
13/08
13:00
Energie Cottbus
Luckenwalde
13/08
13:00
Chemie Leipzig
Altglienicke
Regionalliga: Nord
13/08
13:00
Hamburger SV II
Jeddeloh
Regionalliga: Bayern
13/08
14:00
Unterhaching
Bayern München II
13/08
14:00
Vilzing
Aubstadt
13/08
14:00
Türkgücü-Ataspor
Würzburger Kickers
13/08
14:00
Schweinfurt
Wacker Burghausen
Regionalliga: Südwest
13/08
14:00
Ulm
Bahlinger SC
13/08
14:00
Astoria Walldorf
Wormatia Worms
13/08
14:00
Balingen
SGV Freiberg
13/08
14:00
Aalen
Lehnerz
13/08
14:00
SV Steinbach
Mainz 05 II
Regionalliga: West
13/08
14:00
SV 1919 Straelen
Düren Merzenich
13/08
14:00
FC Bocholt
Wuppertaler SV
13/08
14:00
Wattenscheid 09
Fortuna Köln
13/08
14:00
Rödinghausen
Schalke 04 II
13/08
14:00
Lippstadt 08
Kaan-Marienborn
Regionalliga: Nord
13/08
14:00
Holstein Kiel II
Teutonia Hamburg
Regionalliga: Bayern
13/08
17:00
Eichstätt
Nürnberg II
Regionalliga: Nord
13/08
17:00
Drochtersen / Assel
Eintracht Norderstedt
Junioren Bundesliga
13/08
11:00
Viktoria Köln U19
Bochum U19
13/08
11:00
RW Essen U19
Borussia M'gladbach U19
13/08
11:00
Freiburg U19
Unterhaching U19
13/08
11:00
Ingolstadt U19
Stuttgart U19
13/08
12:00
Hertha U19
RB Leipzig U19
13/08
12:00
Mainz U19
Hoffenheim U19
13/08
13:00
Wolfsburg U19
Hannover U19
13/08
13:00
Preussen Munster U19
Dusseldorf U19
Primera Division
13/08
17:00
Comunicaciones II
Aurora
Liga Nacional
13/08
21:00
Cotzumalguapa
Comunicaciones
13/08
23:00
Municipal
Malacateco
14/08
01:00
UPNFM
Honduras Progreso
OTP Bank Liga
13/08
18:00
Kecskemeti TE
Mezőkövesd-Zsóry
13/08
20:15
Újpest
Zalaegerszegi TE
Inkasso-Deildin
13/08
16:00
Vestri
Fylkir
Womens Cup
13/08
16:00
Selfoss
Breidablik
Liga 1
13/08
11:00
Persib
PSIS Semarang
13/08
13:15
PSS Sleman
Barito Putera
13/08
15:30
Bali United
Arema
Persian Gulf Pro League
13/08
16:30
Zob Ahan
Persepolis
13/08
18:00
Foolad
Sanat Naft
13/08
18:00
Gol Gohar
Tractor Sazi
J2-League
13/08
11:00
Grulla Morioka
Blaublitz Akita
13/08
11:00
Ventforet Kofu
Roasso Kumamoto
13/08
12:00
Vegalta Sendai
Omiya Ardija
13/08
12:00
Montedio Yamagata
Zweigen Kanazawa
13/08
12:00
Fagiano Okayama
Renofa Yamaguchi
13/08
12:00
V-Varen Nagasaki
Ryūkyū
J3-League
13/08
11:00
Kamatamare Sanuki
Tegevajaro Miyazaki
13/08
12:00
Vanraure Hachinohe
Iwaki
Kazakhstan Cup
13/08
15:00
Kaspiy
Akzhayik
13/08
15:00
Maqtaaral
Taraz
13/08
17:00
Kairat
Atyrau
13/08
17:00
Aksu
Ordabasy
K-League 1
13/08
11:00
Ulsan
Daegu
13/08
12:30
Incheon United
Jeonbuk Motors
National League
13/08
10:00
Pocheon
Gyeongju HNP
K League 2
13/08
11:00
Jeonnam Dragons
Anyang
National League
13/08
12:00
Paju Citizen
Busan Transportation
13/08
12:00
Gimhae City
Daejeon Korail
13/08
12:00
Dangjin Citizen
Hwaseong
K League 2
13/08
13:00
Ansan Greeners
Gwangju
13/08
13:00
Bucheon 1995
Seoul E.
Superliga
13/08
17:00
Gjilani
Ferizaj
13/08
17:00
Trepça'89
Drita
13/08
17:00
Dukagjini
Prishtina
Elite Cup
14/08
00:00
Al Ahed
Tadamon Sour
14/08
00:00
Al Ansar
Shabab Al Sahel
A Lyga
13/08
16:00
Jonava
Kauno Žalgiris
13/08
18:00
Panevėžys
FA Šiauliai
National Division
13/08
17:00
Racing
Mondorf-les-Bains
13/08
19:00
UT Pétange
Fola Esch
Premier League
13/08
11:00
Kelantan
PDRM
13/08
14:15
Johor Darul Ta'zim II
Perak
Super League
13/08
15:00
MISC
Negeri Sembilan
13/08
15:00
Terengganu
Selangor United
13/08
15:00
Melaka United
Pahang
U20 League
13/08
16:00
Pumas UNAM U20
América U20
National League
13/08
10:30
Shan United
Ayeyawady United
Regional Leagues
13/08
04:30
Miramar
Petone
13/08
04:30
Waterside Karori
Napier City Rovers
13/08
05:00
Wellington Phoenix Res
North Wellington
13/08
05:00
Hamilton Wanderers
Bay Olympic
Liga Primera U20
14/08
00:00
Municipal Jalapa U20
Deportivo Ocotal U20
Premiership
13/08
16:00
Ballymena United
Glenavon
13/08
16:00
Carrick Rangers
Newry City AFC
13/08
16:00
Coleraine
Cliftonville
13/08
16:00
Crusaders
Dungannon Swifts
Championship
13/08
16:00
Ballyclare Comrades
Ballinamallard United
13/08
16:00
Dundela
Institute
13/08
16:00
H&W Welders
Ards
13/08
16:00
Loughgall
Warrenpoint Town
2. Division - Group 1
13/08
15:00
Sotra
Vard
13/08
15:00
Ullern
Staal Jørpeland
13/08
16:00
Arendal
Ørn Horten
13/08
16:00
Moss
Notodden
13/08
16:00
Odd II
Kvik Halden
Division 1
13/08
22:30
Libertad
Sol de América
14/08
01:00
Guaireña
12 de Octubre
Primera Division
13/08
18:00
Sporting Cristal
Carlos Stein
13/08
20:15
Carlos Manucci
Universidad San Martín
13/08
22:30
Ayacucho
ADT
Segunda Division
13/08
22:00
Deportivo Coopsol
Comerciantes Unidos
1. Liga
13/08
15:00
SKRA Częstochowa
Zagłębie Sosnowiec
13/08
17:30
Tychy 71
Wisła Kraków
13/08
20:00
Odra Opole
Resovia Rzeszów
Ekstraliga Women
13/08
12:00
Śląsk Wrocław
Leczna W
13/08
17:00
UKS SMS Lodz W
Akademia Piłkarska LG
3. Liga - Group 2
13/08
17:00
Starogard Gdański
Unia Swarzedz
3. Liga - Group 3
13/08
17:00
Gwarek Tarnowskie Góry
Falubaz Zielona Góra
3. Liga - Group 4
13/08
17:00
NKP Podhale
Avia Swidnik
13/08
17:00
KSZO
Wisłoka Dębica
13/08
17:00
Orleta Radzyn Podlaski
Unia Tarnów
13/08
17:00
Stal Stalowa Wola
Wiązownica
3. Liga - Group 1
13/08
17:00
Błonianka Błonie
ŁKS Łódź II
13/08
17:00
Legionovia Legionowo
Olimpia Zambrów
13/08
17:00
Jagiellonia II
Pilica Białobrzegi
Segunda Liga
13/08
12:00
Sporting Covilhã
Feirense
13/08
16:30
Torreense
Nacional
13/08
16:30
Estrela Amadora
Farense
Women's National League
13/08
15:00
Shelbourne W
Treaty United W
13/08
17:00
DLR Waves W
Peamount United W
13/08
18:00
Cork City W
Athlone Town WFC W
13/08
20:35
Galway WFC W
Wexford Youths
Liga 1
13/08
18:00
UTA Arad
Universitatea Cluj
13/08
20:45
Petrolul 52
Rapid Bucuresti
Liga 2
13/08
10:00
Ripensia Timişoara
Unirea Slobozia
13/08
10:00
Dumbrăviţa
Unirea Dej
13/08
10:00
CSM Iaşi
Şirineaşa
13/08
10:00
Unirea Constanța
Progresul Spartac
13/08
10:00
Viitorul Şelimbăr
ASU Poli Timişoara
13/08
10:30
Metaloglobus
SCM Gloria Buzau
FNL
13/08
13:00
Veles
Ufa
13/08
16:00
Volga Ulyanovsk
KAMAZ
13/08
18:00
Shinnik
Rodina Moskva
FNL 2 - Group 4
13/08
09:30
Irtysh
Amkar Perm'
13/08
10:00
Dinamo Barnaul
Zenit Izhevsk
Championship
13/08
16:00
Ayr United
Hamilton Academical
13/08
16:00
Inverness CT
Cove Rangers
13/08
16:00
Queen's Park
Partick Thistle
13/08
16:00
Raith Rovers
Greenock Morton
League One
13/08
16:00
Alloa Athletic
Edinburgh City
13/08
16:00
Clyde
Kelty Hearts
13/08
16:00
Dunfermline Athletic
Montrose
13/08
16:00
Falkirk
Peterhead
13/08
16:00
Queen of the South
Airdrieonians
League Two
13/08
16:00
Albion Rovers
East Fife
13/08
16:00
Dumbarton
Annan Athletic
13/08
16:00
Forfar Athletic
Elgin City
13/08
16:00
Stirling Albion
Stenhousemuir
13/08
16:00
Stranraer
Bonnyrigg Rose Athletic
Super Liga
13/08
19:00
Napredak
Bačka Topola
13/08
19:00
Kolubara
Vojvodina
13/08
20:45
Crvena Zvezda
Voždovac
S. League
13/08
11:30
Young Lions
Home United
13/08
11:30
Tanjong Pagar
Tampines Rovers
Fortuna Liga
13/08
16:00
Žilina
Zlaté Moravce
13/08
18:00
Ružomberok
Trenčín
2. Liga
13/08
17:00
Komárno
Futura Humenne
13/08
17:00
Tatran Prešov
Petržalka akadémia
1. SNL
13/08
17:30
Mura
Tabor Sežana
13/08
20:15
Koper
Radomlje
2. SNL
13/08
17:30
Dob
Beltinci
13/08
17:30
Primorje
Fužinar
13/08
17:30
Rogaška
Aluminij
1. Junior League
13/08
13:30
Domzale U19
Maribor U19
S-League
13/08
03:00
Real Kakamora
Marist Fire
13/08
07:00
Henderson Eels
Solomon Warriors
Premier League
13/08
15:00
Tshakhuma
Golden Arrows
13/08
15:00
Stellenbosch
Real Kings
13/08
15:00
Mamelodi Sundowns
Kaizer Chiefs
13/08
17:30
Richards Bay
Sekhukhune United
13/08
20:00
AmaZulu
Cape Town City
Superettan
13/08
15:00
Dalkurd
Örgryte
13/08
15:00
Jönköpings Södra
Halmstad
Ettan: North
13/08
13:00
Stockholm Internazionale
Sollentuna
Ettan: South
13/08
13:00
Lund
Tvååker
13/08
16:00
Lindome
Åtvidaberg
13/08
16:00
Oskarshamns AIK
Torns
13/08
16:00
Vänersborgs IF
Ängelholm
Challenge League
13/08
18:00
Stade Lausanne-Ouchy
FC Schaffhausen
1.Liga Promotion
13/08
15:30
Basel II
Kriens
13/08
16:00
Zürich II
Étoile Carouge
13/08
16:00
YF Juventus
Young Boys II
13/08
16:00
Brühl
Bavois
13/08
16:00
Rapperswil-Jona
Breitenrain
Thai League Two
13/08
12:30
Ayutthaya United
Kasetsart
Thai Premier League
13/08
13:00
Ratchaburi
Muang Thong United
Thai League Two
13/08
13:00
Chainat Hornbill
Krabi
Thai Premier League
13/08
13:30
Lampang
Nongbua Pitchaya FC
Thai League Two
13/08
13:30
Rayong
Trat
Thai Premier League
13/08
14:00
Nakhon Ratchasima
Buriram United
Thai League Two
13/08
14:00
Raj Pracha
Phrae United
1. Lig
13/08
16:00
Manisa BBSK
Boluspor
13/08
18:15
Rizespor
Keçiörengücü
13/08
20:45
Gençlerbirliği
Altınordu
13/08
20:45
Eyüpspor
Denizlispor
Segunda Division
13/08
17:15
Uruguay Montevideo
Rampla Juniors
13/08
20:00
Villa Española
Atenas
13/08
20:30
Central Español
Sud América
Primera Division
13/08
20:30
Rentistas
Danubio
13/08
23:30
Peñarol
Albion
USL Championship
13/08
03:00
Colorado Springs
El Paso Locomotive
13/08
04:00
Orange County
Phoenix Rising
14/08
01:00
Hartford Athletic
Indy Eleven
14/08
01:00
Pittsburgh Riverhounds
Memphis 901
14/08
01:30
Atlanta United II
Miami FC II
14/08
01:30
Louisville City
Tampa Bay Rowdies
14/08
01:30
Detroit City
Oakland Roots
USL League One
14/08
01:00
Greenville Triumph
Richmond Kickers
14/08
01:30
Tormenta
Charlotte Independence
Segunda Division
13/08
22:00
Atlético La Cruz
Libertador
13/08
22:00
Petare
Yaracuyanos
13/08
22:00
Titanes
Llaneros de Guanare
13/08
22:00
Ureña
Real Frontera
13/08
22:00
Trujillanos
Fundación Lara Deportiva
13/08
22:00
ULA
Atlético El Vigía
Primera Division
13/08
23:00
Deportivo La Guaira
Caracas
14/08
01:15
Academia Puerto Cabello
Mineros de Guayana
V-League 2
13/08
11:00
Hue
Phu Dong
13/08
11:30
Công An Nhân Dân
Sanna Khanh Hoa
V-League
13/08
12:00
Binh Duong
Sai Gon
V-League 2
13/08
12:00
Bình Phước
Phú Thọ
V-League
13/08
13:00
Nam Dinh
Song Lam Nghe An
Premier League
13/08
15:30
Cardiff MU
Connah's Quay
13/08
15:30
Haverfordwest County
Caernarfon Town
13/08
15:30
Newtown
The New Saints
13/08
18:45
Pontypridd Town AFC
Flint Town United
FAW Championship
13/08
15:30
Conwy Borough
Llandudno
13/08
15:30
Cefn Druids
Holyhead Hotspur
13/08
15:30
Buckley Town
Ruthin Town
13/08
15:30
Guilsfield
Prestatyn Town
Club Friendlies 4
13/08
09:30
Cadiz II
Sanluqueño
13/08
10:00
Mar Menor
Pinatar Arena
13/08
10:30
Utebo
Ebro
13/08
11:00
Real Valladolid II
Rayo Majadahonda
13/08
11:00
Barakaldo
Arenas de Getxo
Club Friendlies 3
13/08
11:30
De Treffers
De Graafschap
Club Friendlies 4
13/08
11:30
Numancia
SS Reyes
13/08
11:30
Osasuna II
Real Sociedad II
Club Friendlies 3
13/08
17:00
Rukh Vynnyky
Veres
Club Friendlies 4
13/08
17:00
Vicenza
Mantova
13/08
17:00
San Donato Tavarnelle
Sangiovannese
Club Friendlies 3
13/08
17:30
Levadiakos
Atromitos
Club Friendlies 4
13/08
17:30
Al Dhafra
Al Hazm
Club Friendlies 3
13/08
17:30
Akritas
Aris
13/08
18:00
Lamia
Ionikos
13/08
18:00
Enosis
Olympiakos
13/08
18:00
OFI
Episkopi
Club Friendlies 4
13/08
18:00
AlbinoLeffe
Villa d'Almè
Club Friendlies 3
13/08
18:00
Paphos
Doxa
13/08
19:00
Nea Salamis
Anorthosis
Club Friendlies 4
13/08
19:00
L'Hospitalet
Sabadell
13/08
19:00
Gernika
Sestao River
13/08
19:30
Levante II
Yeclano
13/08
19:30
Eldense
UCAM Murcia
13/08
19:30
Gimnástica Torrelavega
Racing Santander II
13/08
19:30
Izarra
SD Logroñés
13/08
20:00
Gimnástica Segoviana
Tudelano
13/08
20:00
Talavera CF
Alcorcón
13/08
20:00
CD Badajoz
Montijo
13/08
20:30
Birkirkara
Sliema Wanderers
Club Friendlies 3
13/08
20:30
Deportivo La Coruña
Metal Kharkiv
Club Friendlies 4
13/08
21:00
Xerez Deportivo
Córdoba
13/08
21:00
San Roque de Lepe
Real Betis II
13/08
21:00
Ciudad de Torredonjimeno
Linares Deportivo

Welcome to Bet Builder Tips!

Click on a match from the list to load all the stats. We are loading the featuring match for you right now with all statistics, tips & other data unlocked.
Featured
13/08
15:30
Bayer Leverkusen
Augsburg
Player Stats Available
Premier League
13/08
13:30
Aston Villa
Everton
Player Stats Available
13/08
16:00
Arsenal
Leicester City
Player Stats Available
13/08
16:00
Brighton & Hove Albion
Newcastle United
Player Stats Available
13/08
16:00
Manchester City
AFC Bournemouth
Player Stats Available
13/08
16:00
Southampton
Leeds United
Player Stats Available
13/08
16:00
Wolverhampton Wanderers
Fulham
Player Stats Available
13/08
18:30
Brentford
Manchester United
Player Stats Available
La Liga
13/08
17:00
Celta de Vigo
Espanyol
Player Stats Available
13/08
19:00
Real Valladolid
Villarreal
Player Stats Available
13/08
21:00
Barcelona
Rayo Vallecano
Player Stats Available
Bundesliga
13/08
15:30
Bayer Leverkusen
Augsburg
Player Stats Available
13/08
15:30
RB Leipzig
Köln
Player Stats Available
13/08
15:30
Hoffenheim
Bochum
Player Stats Available
13/08
15:30
Hertha BSC
Eintracht Frankfurt
Player Stats Available
13/08
15:30
Werder Bremen
Stuttgart
Player Stats Available
13/08
18:30
Schalke 04
Borussia M'gladbach
Player Stats Available
Serie A
13/08
18:30
Milan
Udinese
Player Stats Available
13/08
18:30
Sampdoria
Atalanta
Player Stats Available
13/08
20:45
Lecce
Inter
Player Stats Available
13/08
20:45
Monza
Torino
Player Stats Available
Ligue 1
13/08
17:00
Monaco
Rennes
Player Stats Available
13/08
21:00
PSG
Montpellier
Player Stats Available
Tipico Bundesliga
13/08
17:00
Austria Wien
Wattens
Player Stats Available
13/08
17:00
Austria Klagenfurt
Ried
Player Stats Available
13/08
19:30
Sturm Graz
Rheindorf Altach
Player Stats Available
Pro League
13/08
16:00
Westerlo
Standard Liège
Player Stats Available
13/08
18:15
Cercle Brugge
Mechelen
Player Stats Available
13/08
18:15
RFC Seraing
Sporting Charleroi
Player Stats Available
13/08
20:45
Union Saint-Gilloise
Kortrijk
Player Stats Available
Serie A
13/08
21:30
Goiás
Avaí
Player Stats Available
14/08
00:00
Corinthians
Palmeiras
Player Stats Available
14/08
01:30
Cuiabá
Juventude
Player Stats Available
Super League
13/08
13:00
Henan Jianye
Meizhou Hakka
Player Stats Available
13/08
13:30
Guangzhou R&F
Wuhan Zall
Player Stats Available
Championship
13/08
13:30
Cardiff City
Birmingham City
Player Stats Available
13/08
16:00
Blackpool
Swansea City
Player Stats Available
13/08
16:00
Huddersfield Town
Stoke City
Player Stats Available
13/08
16:00
Hull City
Norwich City
Player Stats Available
13/08
16:00
Luton Town
Preston North End
Player Stats Available
13/08
16:00
Millwall
Coventry City
Player Stats Available
13/08
16:00
Rotherham United
Reading
Player Stats Available
13/08
16:00
Sunderland
Queens Park Rangers
Player Stats Available
13/08
16:00
Wigan Athletic
Bristol City
Player Stats Available
Ligue 2
13/08
15:00
Guingamp
Paris
Player Stats Available
13/08
19:00
Metz
Valenciennes
Player Stats Available
13/08
19:00
Annecy
Laval
Player Stats Available
13/08
19:00
Sochaux
Amiens SC
Player Stats Available
13/08
19:00
Bastia
Grenoble Foot 38
Player Stats Available
13/08
19:00
Dijon
Caen
Player Stats Available
13/08
19:00
Nîmes
Rodez
Player Stats Available
13/08
19:00
Le Havre
Pau
Player Stats Available
13/08
19:00
Bordeaux
Niort
Player Stats Available
2. Bundesliga
13/08
13:00
Arminia Bielefeld
Hamburger SV
Player Stats Available
13/08
13:00
Holstein Kiel
Eintracht Braunschweig
Player Stats Available
13/08
13:00
Karlsruher SC
Sandhausen
Player Stats Available
13/08
20:30
Darmstadt 98
Hansa Rostock
Player Stats Available
Serie B
13/08
20:45
Cittadella
Pisa
Player Stats Available
13/08
20:45
Como
Cagliari
Player Stats Available
13/08
20:45
Palermo
Perugia
Player Stats Available
J-League
13/08
07:00
Consadole Sapporo
Vissel Kobe
Player Stats Available
13/08
11:30
Júbilo Iwata
Urawa Reds
Player Stats Available
Liga MX
13/08
04:00
Necaxa
Monterrey
Player Stats Available
13/08
04:05
Tijuana
Puebla
Player Stats Available
14/08
00:00
León
Mazatlán
Player Stats Available
Eredivisie
13/08
18:45
Go Ahead Eagles
PSV
Player Stats Available
13/08
20:00
FC Emmen
RKC Waalwijk
Player Stats Available
13/08
20:00
FC Utrecht
SC Cambuur
Player Stats Available
13/08
21:00
Feyenoord
SC Heerenveen
Player Stats Available
Eliteserien
13/08
16:00
Aalesund
Haugesund
Player Stats Available
Ekstraklasa
13/08
15:00
Cracovia Kraków
Piast Gliwice
Player Stats Available
13/08
17:30
Górnik Zabrze
Stal Mielec
Player Stats Available
13/08
20:00
Pogoń Szczecin
Wisła Płock
Player Stats Available
Primeira Liga
13/08
19:00
Casa Pia
Benfica
Player Stats Available
13/08
21:30
Sporting CP
Rio Ave
Player Stats Available
Premier League
13/08
14:00
Lokomotiv Moskva
Krylya Sovetov
Player Stats Available
13/08
16:00
Zenit
CSKA Moskva
Player Stats Available
13/08
19:00
Dinamo Moskva
Krasnodar
Player Stats Available
Premiership
13/08
16:00
Aberdeen
Motherwell
Player Stats Available
13/08
16:00
Livingston
Hibernian
Player Stats Available
13/08
16:00
Rangers
St. Johnstone
Player Stats Available
13/08
16:00
St. Mirren
Ross County
Player Stats Available
La Liga 2
13/08
17:00
SD Eibar
Tenerife
Player Stats Available
13/08
19:00
Mirandés
Sporting Gijón
Player Stats Available
13/08
21:00
Leganés
Deportivo Alavés
Player Stats Available
13/08
23:00
Las Palmas
Real Zaragoza
Player Stats Available
Allsvenskan
13/08
17:30
Helsingborg
Sirius
Player Stats Available
Super League
13/08
18:00
Sion
Grasshopper
Player Stats Available
13/08
20:30
St. Gallen
Luzern
Player Stats Available
Super Lig
13/08
18:15
Kayserispor
İstanbulspor
Player Stats Available
13/08
20:45
Galatasaray
Giresunspor
Player Stats Available
13/08
20:45
Adana Demirspor
Sivasspor
Player Stats Available
Major League Soccer
14/08
00:00
New York RB
Orlando City
Player Stats Available
14/08
01:30
Cincinnati
Atlanta United
Player Stats Available
14/08
01:30
New England
DC United
Player Stats Available
14/08
01:30
Philadelphia Union
Chicago Fire
Player Stats Available
14/08
01:30
Toronto
Portland Timbers
Player Stats Available
Torneo Federal A
13/08
19:30
CDJU Gualeguaychu
Sportivo Belgrano
13/08
20:00
Crucero del Norte
Defensores Belgrano VR
13/08
20:00
Huracán Las Heras
Independiente Chivilcoy
13/08
20:30
Ciudad de Bolívar
Estudiantes de San Luis
13/08
21:00
Boca Unidos
Sarmiento Resistencia
Primera B Nacional
13/08
19:10
Sacachispas
Belgrano
13/08
20:00
Deportivo Maipú
Temperley
13/08
20:00
Quilmes
Flandria
13/08
23:10
Instituto
Deportivo Riestra
Primera B Metropolitana
13/08
18:15
JJ Urquiza
Los Andes
13/08
18:15
Talleres Remedios
Dock Sud
13/08
20:30
Defensores Unidos
UAI Urquiza
13/08
20:30
Deportivo Merlo
Deportivo Armenio
13/08
20:30
Acassuso
Fénix
13/08
20:30
Cañuelas
Comunicaciones
Primera C
13/08
20:30
Sportivo Italiano
Berazategui
13/08
20:30
Atlas
Claypole
Primera D Metropolitana
13/08
20:30
Juventud Unida G.
Argentino Rosario
13/08
20:30
Deportivo Paraguayo
Yupanqui
First League
13/08
15:30
Ararat II
Ararat-Armenia II
13/08
15:45
Alashkert II
Gandzasar
Premier League
13/08
16:00
Pyunik
Shirak
13/08
18:30
Banants
Van
South Australia Reserves Premier League
13/08
05:15
Cumberland United Res.
Campbelltown City Res.
13/08
05:15
Adelaide City Res.
Adelaide Olympic Res.
13/08
05:15
MetroStars Res.
South Adelaide Res.
Northern Nsw
13/08
06:00
Broadmeadow Magic
Maitland
Npl Tasmania
13/08
06:00
South Hobart
Glenorchy Knights
13/08
06:30
Olympia Warriors
Devonport City
Victoria Premier League 2
13/08
07:00
Brunswick City
Langwarrin
13/08
07:00
North Geelong Warriors
Bulleen Lions
13/08
07:00
Werribee City
Northcote City
13/08
07:00
Manningham United Blues
Moreland Zebras
Capital Territory
13/08
07:00
Belconnen United
Gungahlin
13/08
07:00
Canberra Olympic
Woden Weston
New South Wales
13/08
07:00
Sydney Olympic
Manly United
Npl South Australian
13/08
07:30
Cumberland United
Campbelltown City
13/08
07:30
Adelaide City
Adelaide Olympic
13/08
07:30
Croydon Kings
Adelaide Comets
13/08
07:30
Sturt Lions
White City Woodville
13/08
07:30
Adelaide United ||
West Torrens Birkalla
13/08
07:30
NE MetroStars
South Adelaide Panthers
South Australia State League 1
13/08
07:30
Eastern United
Modbury Jets
13/08
07:30
Adelaide Blue Eagles
Adelaide Victory
13/08
07:30
Playford City Patriots
Adelaide Hills Hawks
13/08
07:30
Para Hills Knights
Adelaide Raiders
Victoria Premier League 2
13/08
08:00
Kingston City
Goulburn Valley Suns
Northern Territory Premier League
13/08
08:30
Mindil Aces
Port Darwin
Queensland NPL Women
13/08
09:00
Gold Coast United W
Eastern Suburbs NPL
Npl Western Australia
13/08
09:00
Floreat Athena
Sorrento
13/08
09:00
Balcatta
Cockburn City
13/08
09:00
Stirling Lions
Inglewood United
Western Australia State League 1
13/08
09:00
Mandurah City
Joondalup United
13/08
09:00
Subiaco
Quinns
Npl Victoria
13/08
09:45
South Melbourne
Dandenong City
Queensland Premier League
13/08
10:00
SWQ Thunder
Mitchelton
13/08
10:00
Redlands United
Western Pride
13/08
10:00
Ipswich Knights
Brisbane Strikers
13/08
10:00
Caboolture
Magpies Crusaders
13/08
10:00
Rochedale Rovers
Sunshine Coast
Brisbane Premier League
13/08
10:00
Western Spirit
Bayside United
Queensland NPL Women
13/08
10:30
Capalaba W
Souths United W
Npl Victoria
13/08
11:00
Hume City
Dandenong Thunder
Npl Western Australia
13/08
11:00
Perth
Gwelup Croatia SC
Western Australia NPL Women
13/08
11:00
Murdoch Uni Melville W
Fremantle City W
Western Australia State League 1
13/08
11:00
UWA Nedlands
Forrestfield United
Brisbane Premier League
13/08
11:00
The Gap
Acacia Ridge
Northern Territory Premier League
13/08
12:30
Casuarina
Hellenic Athletic
Western Australia State League 1
13/08
13:00
Rockingham City
Western Knights
Landesliga: Wien
13/08
16:00
Austria XIII
Stadlau
Regionalliga: Vorarlberg
13/08
17:00
Rheindorf Altach II
Lauterach
Landesliga: Wien
13/08
17:00
Union Mauer
Schwechat
13/08
17:30
Donau
ASV 13
Erste Liga
13/08
20:00
Rapid Wien II
Amstetten
Regionalliga: Mitte
13/08
17:00
Wolfsberger AC II
Ried II
Regionalliga: Ost
13/08
17:30
Stripfing
Neusiedl
13/08
17:30
Donaufeld
Wiener SC
13/08
18:30
Leobendorf
Krems
Premier League
13/08
16:20
Sumqayıt
Qarabağ
13/08
18:30
Sebail
Turan
Vysshaya Liga Reserve
13/08
12:00
Torpedo Zhodino Res.
Energetyk-BGU Res.
13/08
14:00
Neman Grodno Res.
Slutsk Res.
Vysshaya Liga
13/08
14:00
Isloch
Dinamo Brest
13/08
16:00
Minsk
Vitebsk
13/08
18:00
Slavia
Gomel
Pershaya Liga
13/08
14:00
Shakhtyor Petrikov
Naftan
13/08
16:00
Slonim
Smorgon
First Division B
13/08
16:00
Beerschot-Wilrijk
Waasland-Beveren
Liga De Futbol Prof
13/08
21:00
Santa Cruz
Bolívar
13/08
23:15
The Strongest
Municipal Vinto
14/08
01:30
Guabirá
Independiente Petrolero
Premier Liga
13/08
17:00
Sloboda Tuzla
Borac Banja Luka
13/08
21:00
Zeljeznicar
Sloga
First League: FBiH
13/08
17:00
Bratstvo Gracanica
GOSK Gabela
First League: RS
13/08
17:30
Zeljeznicar Banja Luka
Tekstilac Derventa
13/08
17:30
Zvijezda '09 Brgule
Kozara Gradiska
Brasileiro U20
13/08
16:00
Internacional U20
Flamengo RJ U20
13/08
19:00
Sao Paulo U20
Atletico-PR U20
Copa Paulista
13/08
20:00
EC São Bernardo
São Caetano
13/08
21:00
Sertãozinho
Marília
Serie B
13/08
02:30
Brusque
Ponte Preta
Player Stats Available
13/08
02:30
Bahia
Ituano
Player Stats Available
13/08
16:00
Operário PR
Sampaio Corrêa
Player Stats Available
13/08
16:00
Vasco da Gama
Tombense
Player Stats Available
13/08
21:00
Sport Recife
CSA
Player Stats Available
13/08
21:30
Cruzeiro
Chapecoense
Player Stats Available
13/08
23:30
Guarani
Náutico
Player Stats Available
14/08
01:30
CRB
Grêmio
Player Stats Available
Serie C
13/08
22:00
EC São José
Altos
13/08
22:00
Campinense
Volta Redonda
13/08
22:00
Confiança
Uniclinic
13/08
22:00
Vitória
Brasil de Pelotas
13/08
22:00
Botafogo SP
Remo
13/08
22:00
Manaus
Mirassol
13/08
22:00
Figueirense
ABC
13/08
22:00
Aparecidense
Botafogo PB
13/08
22:00
Ferroviário
Ypiranga Erechim
13/08
22:00
Paysandu
Floresta
Parva Liga
13/08
17:45
Arda
CSKA 1948 Sofia
Player Stats Available
13/08
20:00
Beroe
Botev Plovdiv
Player Stats Available
Vtora Liga
13/08
17:00
Sportist Svoge
Etar
13/08
17:00
FK Minyor Pernik
Montana
13/08
17:00
Spartak Pleven
Dobrudzha 1919
13/08
17:00
Maritsa Plovdiv
Sozopol
13/08
19:00
Dunav 2010
Yantra 1919
Ligue A
13/08
15:00
Bujumbura City
Le Messager Ngozi
Primera Division
13/08
02:30
Coquimbo Unido
Cobresal
13/08
19:15
Audax Italiano
Everton
13/08
21:45
Curicó Unido
Universidad Chile
Primera B
13/08
17:00
Santiago Morning
Deportes Temuco
14/08
00:15
Fernández Vial
Univ. Concepción
Liga BetPlay
13/08
02:40
Atlético Bucaramanga
Unión Magdalena
13/08
22:15
Cortuluá
Alianza Petrolera
14/08
00:30
Santa Fe
Deportes Tolima
Torneo Betplay
13/08
22:00
Bogotá
Barranquilla
13/08
22:00
Deportes Quindío
Fortaleza CEIF
13/08
22:00
Llaneros
Boca Juniors de Cali
Primera Division
13/08
04:00
Herediano
Sporting San José
Liga de Ascenso
13/08
22:00
AD Cofutpa
Municipal Liberia
13/08
23:00
CS Uruguay de Coronado
Cariari Pococí
14/08
00:00
Puerto Golfito
Puma Generaleña
14/08
00:00
Aserrí
Santa Ana
14/08
00:00
Turrialba
Juventud Escazuceña
U19 League
13/08
10:00
Šibenik U19
Hajduk Split U19
13/08
10:00
Slaven Koprivnica U19
Lokomotiva Zagreb U19
13/08
11:00
Inker Zaprešić U19
Varaždin U19
13/08
11:00
Rijeka U19
Rudeš U19
1. HNL
13/08
18:30
Gorica
Lokomotiva Zagreb
13/08
21:05
Dinamo Zagreb
Hajduk Split
2. HNL
13/08
17:30
Orijent 1919
Solin
13/08
17:30
Dubrava Zagreb
Vukovar
13/08
17:30
Bijelo Brdo
Hrvatski Dragovoljac
13/08
17:30
Cibalia
Kustošija
13/08
17:30
Dugopolje
Croatia Zmijavci
U19 League
13/08
11:00
Mlada Boleslav U19
Jihlava U19
13/08
11:00
Sigma Olomouc U19
Ostrava U19
13/08
11:00
Plzen U19
Hradec Kralove U19
13/08
11:00
Sparta Praha U19
Ceske Budejovice U19
13/08
12:15
Slovacko U19
FK Pardubice U19
13/08
13:15
Dukla Prague U19
Karvina U19
Fortuna Liga
13/08
16:00
Baník Ostrava
Zlín
13/08
16:00
Teplice
Bohemians 1905
13/08
16:00
Zbrojovka Brno
Mladá Boleslav
13/08
19:00
Hradec Králové
Viktoria Plzeň
2. Liga FNL
13/08
10:15
Třinec
Dukla Praha
13/08
10:15
Slavia Praha II
Sparta Praha II
13/08
10:15
Vyškov
Táborsko
13/08
10:15
Chrudim
Vysočina Jihlava
13/08
17:00
Vlašim
Lisen
U19 League
13/08
12:30
Vejle U19
Brøndby U19
13/08
12:30
Odense U19
København U19
13/08
13:00
Randers Freja U19
Silkeborg U19
13/08
13:00
Nordsjaelland U19
Midtjylland U19
13/08
13:00
AGF U19
SønderjyskE U19
First Division
13/08
13:00
FC Helsingør
Hvidovre
13/08
15:00
Nykøbing
Vendsyssel
Liga Pro
13/08
02:00
Mushuc Runa
Orense
13/08
22:00
Independiente del Valle
Gualaceo
14/08
00:30
9 de Octubre
Aucas
Non League Premier: Southern South
13/08
16:00
Chesham United
Hartley Wintney
13/08
16:00
Hayes & Yeading United
Salisbury
13/08
16:00
Poole Town
Tiverton Town
13/08
16:00
Swindon Supermarine
Hendon
13/08
16:00
Truro City
Dorchester Town
13/08
16:00
Weston-super-Mare
Gosport Borough
League One
13/08
13:30
Bristol Rovers
Oxford United
Player Stats Available
13/08
16:00
Accrington Stanley
Burton Albion
Player Stats Available
13/08
16:00
Cambridge United
Exeter City
Player Stats Available
13/08
16:00
Cheltenham Town
Portsmouth
Player Stats Available
13/08
16:00
Derby County
Barnsley
Player Stats Available
13/08
16:00
Ipswich Town
Milton Keynes Dons
Player Stats Available
13/08
16:00
Lincoln City
Forest Green Rovers
Player Stats Available
13/08
16:00
Morecambe
Fleetwood Town
Player Stats Available
13/08
16:00
Plymouth Argyle
Peterborough United
Player Stats Available
13/08
16:00
Port Vale
Bolton Wanderers
Player Stats Available
13/08
16:00
Sheffield Wednesday
Charlton Athletic
Player Stats Available
13/08
16:00
Wycombe Wanderers
Shrewsbury Town
Player Stats Available
League Two
13/08
16:00
AFC Wimbledon
Doncaster Rovers
13/08
16:00
Bradford City
Newport County
13/08
16:00
Carlisle United
Swindon Town
13/08
16:00
Harrogate Town
Crawley Town
13/08
16:00
Leyton Orient
Mansfield Town
13/08
16:00
Northampton Town
Hartlepool United
13/08
16:00
Rochdale
Grimsby Town
13/08
16:00
Salford City
Crewe Alexandra
13/08
16:00
Stockport County
Colchester United
13/08
16:00
Sutton United
Barrow
13/08
16:00
Tranmere Rovers
Gillingham
13/08
16:00
Walsall
Stevenage
National League
13/08
16:00
Boreham Wood
Notts County
13/08
16:00
Bromley
Altrincham
13/08
16:00
Chesterfield
Aldershot Town
13/08
16:00
Eastleigh
Wealdstone
13/08
16:00
Halifax Town
Torquay United
13/08
16:00
Gateshead
Barnet
13/08
16:00
Maidenhead United
Scunthorpe United
13/08
16:00
Maidstone United
York City
13/08
16:00
Solihull Moors
Southend United
13/08
16:00
Woking
Dagenham & Redbridge
13/08
16:00
Yeovil Town
Wrexham
13/08
18:20
Oldham Athletic
Dorking Wanderers
Vanarama National League North
13/08
16:00
Banbury United
Fylde
13/08
16:00
Buxton
Curzon Ashton
13/08
16:00
Chester
Brackley Town
13/08
16:00
Chorley
Darlington
13/08
16:00
Farsley Celtic
Alfreton Town
13/08
16:00
Gloucester City
Boston United
13/08
16:00
Kettering Town
Bradford Park Avenue
13/08
16:00
Kidderminster Harriers
Leamington
13/08
16:00
King's Lynn Town
Blyth Spartans
13/08
16:00
Scarborough Athletic
Hereford
13/08
16:00
Southport
Peterborough Sports
13/08
16:00
Spennymoor Town
AFC Telford United
Vanarama National League South
13/08
16:00
Braintree Town
Havant & Waterlooville
13/08
16:00
Chippenham Town
Chelmsford City
13/08
16:00
Concord Rangers
Taunton Town
13/08
16:00
Dartford
Cheshunt
13/08
16:00
Dover Athletic
Hungerford Town
13/08
16:00
Eastbourne Borough
Bath City
13/08
16:00
Farnborough
Dulwich Hamlet
13/08
16:00
Hampton & Richmond
Hemel Hempstead Town
13/08
16:00
Slough Town
Tonbridge Angels
13/08
16:00
St Albans City
Oxford City
13/08
16:00
Welling United
Worthing
13/08
16:00
Weymouth
Ebbsfleet United
Esiliiga B
13/08
14:00
FC Tallinn
Tartu Kalev
13/08
14:00
Laanemaa Haapsalu
Tartu Welco
II Liiga
13/08
14:00
Võru FC Helios
Rakvere Tarvas
Meistriliiga
13/08
13:30
Legion
Nõmme Kalju
13/08
16:00
Flora
Trans
13/08
18:15
Tallinna Kalev
Tammeka
Esiliiga A
13/08
14:00
Levadia II
Elva
13/08
14:00
Harju Jalgpallikool
K-Järve JK Järve
1. Deild
13/08
16:00
B36 II
NSÍ II
13/08
16:00
TB
Víkingur II
13/08
16:00
ÍF
KÍ II
Kolmonen - Pohjoinen
13/08
14:00
RoPo
OPS
Kansallinen Liiga Women
13/08
14:00
KuPS W
PK-35 Vantaa W
Veikkausliiga
13/08
16:00
Inter Turku
VPS
13/08
16:00
Ilves
Honka
Ykkonen
13/08
14:00
KPV
PK-35
13/08
16:00
EIF
PIF
Kakkonen
13/08
14:00
PKKU
PPJ
13/08
14:00
EPS
Jazz
13/08
16:00
Reipas
KäPa
13/08
16:00
LaPa
JIPPO
13/08
16:00
MuSa
I-Kissat
13/08
16:00
SalPa
Honka Akatemia
13/08
16:00
HJS Akatemia
GrIFK
13/08
17:00
OTP
Kraft
Crystalbet Erovnuli Liga
13/08
18:00
Telavi
Samgurali
13/08
19:00
Dinamo Tbilisi
Sioni
Junioren Bundesliga
13/08
11:00
Viktoria Köln U19
Bochum U19
13/08
11:00
RW Essen U19
Borussia M'gladbach U19
13/08
11:00
Freiburg U19
Unterhaching U19
13/08
11:00
Ingolstadt U19
Stuttgart U19
13/08
12:00
Hertha U19
RB Leipzig U19
13/08
12:00
Mainz U19
Hoffenheim U19
13/08
13:00
Wolfsburg U19
Hannover U19
13/08
13:00
Preussen Munster U19
Dusseldorf U19
3. Liga
13/08
14:00
Ingolstadt
Saarbrücken
13/08
14:00
Elversberg
Zwickau
13/08
14:00
Borussia Dortmund II
Rot-Weiss Essen
13/08
14:00
Viktoria Köln
Dynamo Dresden
13/08
14:00
Verl
1860 München
13/08
14:00
Bayreuth
Osnabrück
Regionalliga: Nordost
13/08
13:00
Energie Cottbus
Luckenwalde
13/08
13:00
Chemie Leipzig
Altglienicke
Regionalliga: Nord
13/08
13:00
Hamburger SV II
Jeddeloh
Regionalliga: Bayern
13/08
14:00
Unterhaching
Bayern München II
13/08
14:00
Vilzing
Aubstadt
13/08
14:00
Türkgücü-Ataspor
Würzburger Kickers
13/08
14:00
Schweinfurt
Wacker Burghausen
Regionalliga: Südwest
13/08
14:00
Ulm
Bahlinger SC
13/08
14:00
Astoria Walldorf
Wormatia Worms
13/08
14:00
Balingen
SGV Freiberg
13/08
14:00
Aalen
Lehnerz
13/08
14:00
SV Steinbach
Mainz 05 II
Regionalliga: West
13/08
14:00
SV 1919 Straelen
Düren Merzenich
13/08
14:00
FC Bocholt
Wuppertaler SV
13/08
14:00
Wattenscheid 09
Fortuna Köln
13/08
14:00
Rödinghausen
Schalke 04 II
13/08
14:00
Lippstadt 08
Kaan-Marienborn
Regionalliga: Nord
13/08
14:00
Holstein Kiel II
Teutonia Hamburg
Regionalliga: Bayern
13/08
17:00
Eichstätt
Nürnberg II
Regionalliga: Nord
13/08
17:00
Drochtersen / Assel
Eintracht Norderstedt
Primera Division
13/08
17:00
Comunicaciones II
Aurora
Liga Nacional
13/08
21:00
Cotzumalguapa
Comunicaciones
13/08
23:00
Municipal
Malacateco
14/08
01:00
UPNFM
Honduras Progreso
OTP Bank Liga
13/08
18:00
Kecskemeti TE
Mezőkövesd-Zsóry
13/08
20:15
Újpest
Zalaegerszegi TE
Womens Cup
13/08
16:00
Selfoss
Breidablik
Inkasso-Deildin
13/08
16:00
Vestri
Fylkir
Liga 1
13/08
11:00
Persib
PSIS Semarang
13/08
13:15
PSS Sleman
Barito Putera
13/08
15:30
Bali United
Arema
Persian Gulf Pro League
13/08
16:30
Zob Ahan
Persepolis
13/08
18:00
Foolad
Sanat Naft
13/08
18:00
Gol Gohar
Tractor Sazi
J2-League
13/08
11:00
Grulla Morioka
Blaublitz Akita
13/08
11:00
Ventforet Kofu
Roasso Kumamoto
13/08
12:00
Vegalta Sendai
Omiya Ardija
13/08
12:00
Montedio Yamagata
Zweigen Kanazawa
13/08
12:00
Fagiano Okayama
Renofa Yamaguchi
13/08
12:00
V-Varen Nagasaki
Ryūkyū
J3-League
13/08
11:00
Kamatamare Sanuki
Tegevajaro Miyazaki
13/08
12:00
Vanraure Hachinohe
Iwaki
Kazakhstan Cup
13/08
15:00
Kaspiy
Akzhayik
13/08
15:00
Maqtaaral
Taraz
13/08
17:00
Kairat
Atyrau
13/08
17:00
Aksu
Ordabasy
K-League 1
13/08
11:00
Ulsan
Daegu
13/08
12:30
Incheon United
Jeonbuk Motors
National League
13/08
10:00
Pocheon
Gyeongju HNP
K League 2
13/08
11:00
Jeonnam Dragons
Anyang
National League
13/08
12:00
Paju Citizen
Busan Transportation
13/08
12:00
Gimhae City
Daejeon Korail
13/08
12:00
Dangjin Citizen
Hwaseong
K League 2
13/08
13:00
Ansan Greeners
Gwangju
13/08
13:00
Bucheon 1995
Seoul E.
Superliga
13/08
17:00
Gjilani
Ferizaj
13/08
17:00
Trepça'89
Drita
13/08
17:00
Dukagjini
Prishtina
Elite Cup
14/08
00:00
Al Ahed
Tadamon Sour
14/08
00:00
Al Ansar
Shabab Al Sahel
A Lyga
13/08
16:00
Jonava
Kauno Žalgiris
13/08
18:00
Panevėžys
FA Šiauliai
National Division
13/08
17:00
Racing
Mondorf-les-Bains
13/08
19:00
UT Pétange
Fola Esch
Premier League
13/08
11:00
Kelantan
PDRM
13/08
14:15
Johor Darul Ta'zim II
Perak
Super League
13/08
15:00
MISC
Negeri Sembilan
13/08
15:00
Terengganu
Selangor United
13/08
15:00
Melaka United
Pahang
U20 League
13/08
16:00
Pumas UNAM U20
América U20
National League
13/08
10:30
Shan United
Ayeyawady United
Regional Leagues
13/08
04:30
Miramar
Petone
13/08
04:30
Waterside Karori
Napier City Rovers
13/08
05:00
Wellington Phoenix Res
North Wellington
13/08
05:00
Hamilton Wanderers
Bay Olympic
Liga Primera U20
14/08
00:00
Municipal Jalapa U20
Deportivo Ocotal U20
Premiership
13/08
16:00
Ballymena United
Glenavon
13/08
16:00
Carrick Rangers
Newry City AFC
13/08
16:00
Coleraine
Cliftonville
13/08
16:00
Crusaders
Dungannon Swifts
Championship
13/08
16:00
Ballyclare Comrades
Ballinamallard United
13/08
16:00
Dundela
Institute
13/08
16:00
H&W Welders
Ards
13/08
16:00
Loughgall
Warrenpoint Town
2. Division - Group 1
13/08
15:00
Sotra
Vard
13/08
15:00
Ullern
Staal Jørpeland
13/08
16:00
Arendal
Ørn Horten
13/08
16:00
Moss
Notodden
13/08
16:00
Odd II
Kvik Halden
Division 1
13/08
22:30
Libertad
Sol de América
14/08
01:00
Guaireña
12 de Octubre
Primera Division
13/08
18:00
Sporting Cristal
Carlos Stein
13/08
20:15
Carlos Manucci
Universidad San Martín
13/08
22:30
Ayacucho
ADT
Segunda Division
13/08
22:00
Deportivo Coopsol
Comerciantes Unidos
Ekstraliga Women
13/08
12:00
Śląsk Wrocław
Leczna W
13/08
17:00
UKS SMS Lodz W
Akademia Piłkarska LG
3. Liga - Group 2
13/08
17:00
Starogard Gdański
Unia Swarzedz
3. Liga - Group 3
13/08
17:00
Gwarek Tarnowskie Góry
Falubaz Zielona Góra
3. Liga - Group 4
13/08
17:00
NKP Podhale
Avia Swidnik
13/08
17:00
KSZO
Wisłoka Dębica
13/08
17:00
Orleta Radzyn Podlaski
Unia Tarnów
13/08
17:00
Stal Stalowa Wola
Wiązownica
3. Liga - Group 1
13/08
17:00
Błonianka Błonie
ŁKS Łódź II
13/08
17:00
Legionovia Legionowo
Olimpia Zambrów
13/08
17:00
Jagiellonia II
Pilica Białobrzegi
1. Liga
13/08
15:00
SKRA Częstochowa
Zagłębie Sosnowiec
13/08
17:30
Tychy 71
Wisła Kraków
13/08
20:00
Odra Opole
Resovia Rzeszów
Segunda Liga
13/08
12:00
Sporting Covilhã
Feirense
13/08
16:30
Torreense
Nacional
13/08
16:30
Estrela Amadora
Farense
Women's National League
13/08
15:00
Shelbourne W
Treaty United W
13/08
17:00
DLR Waves W
Peamount United W
13/08
18:00
Cork City W
Athlone Town WFC W
13/08
20:35
Galway WFC W
Wexford Youths
Liga 2
13/08
10:00
Ripensia Timişoara
Unirea Slobozia
13/08
10:00
Dumbrăviţa
Unirea Dej
13/08
10:00
CSM Iaşi
Şirineaşa
13/08
10:00
Unirea Constanța
Progresul Spartac
13/08
10:00
Viitorul Şelimbăr
ASU Poli Timişoara
13/08
10:30
Metaloglobus
SCM Gloria Buzau
Liga 1
13/08
18:00
UTA Arad
Universitatea Cluj
13/08
20:45
Petrolul 52
Rapid Bucuresti
FNL 2 - Group 4
13/08
09:30
Irtysh
Amkar Perm'
13/08
10:00
Dinamo Barnaul
Zenit Izhevsk
FNL
13/08
13:00
Veles
Ufa
13/08
16:00
Volga Ulyanovsk
KAMAZ
13/08
18:00
Shinnik
Rodina Moskva
Championship
13/08
16:00
Ayr United
Hamilton Academical
13/08
16:00
Inverness CT
Cove Rangers
13/08
16:00
Queen's Park
Partick Thistle
13/08
16:00
Raith Rovers
Greenock Morton
League One
13/08
16:00
Alloa Athletic
Edinburgh City
13/08
16:00
Clyde
Kelty Hearts
13/08
16:00
Dunfermline Athletic
Montrose
13/08
16:00
Falkirk
Peterhead
13/08
16:00
Queen of the South
Airdrieonians
League Two
13/08
16:00
Albion Rovers
East Fife
13/08
16:00
Dumbarton
Annan Athletic
13/08
16:00
Forfar Athletic
Elgin City
13/08
16:00
Stirling Albion
Stenhousemuir
13/08
16:00
Stranraer
Bonnyrigg Rose Athletic
Super Liga
13/08
19:00
Napredak
Bačka Topola
13/08
19:00
Kolubara
Vojvodina
13/08
20:45
Crvena Zvezda
Voždovac
S. League
13/08
11:30
Young Lions
Home United
13/08
11:30
Tanjong Pagar
Tampines Rovers
Fortuna Liga
13/08
16:00
Žilina
Zlaté Moravce
13/08
18:00
Ružomberok
Trenčín
2. Liga
13/08
17:00
Komárno
Futura Humenne
13/08
17:00
Tatran Prešov
Petržalka akadémia
1. Junior League
13/08
13:30
Domzale U19
Maribor U19
1. SNL
13/08
17:30
Mura
Tabor Sežana
13/08
20:15
Koper
Radomlje
2. SNL
13/08
17:30
Dob
Beltinci
13/08
17:30
Primorje
Fužinar
13/08
17:30
Rogaška
Aluminij
S-League
13/08
03:00
Real Kakamora
Marist Fire
13/08
07:00
Henderson Eels
Solomon Warriors
Premier League
13/08
15:00
Tshakhuma
Golden Arrows
13/08
15:00
Stellenbosch
Real Kings
13/08
15:00
Mamelodi Sundowns
Kaizer Chiefs
13/08
17:30
Richards Bay
Sekhukhune United
13/08
20:00
AmaZulu
Cape Town City
Superettan
13/08
15:00
Dalkurd
Örgryte
13/08
15:00
Jönköpings Södra
Halmstad
Ettan: North
13/08
13:00
Stockholm Internazionale
Sollentuna
Ettan: South
13/08
13:00
Lund
Tvååker
13/08
16:00
Lindome
Åtvidaberg
13/08
16:00
Oskarshamns AIK
Torns
13/08
16:00
Vänersborgs IF
Ängelholm
Challenge League
13/08
18:00
Stade Lausanne-Ouchy
FC Schaffhausen
1.Liga Promotion
13/08
15:30
Basel II
Kriens
13/08
16:00
Zürich II
Étoile Carouge
13/08
16:00
YF Juventus
Young Boys II
13/08
16:00
Brühl
Bavois
13/08
16:00
Rapperswil-Jona
Breitenrain
Thai League Two
13/08
12:30
Ayutthaya United
Kasetsart
Thai Premier League
13/08
13:00
Ratchaburi
Muang Thong United
Thai League Two
13/08
13:00
Chainat Hornbill
Krabi
Thai Premier League
13/08
13:30
Lampang
Nongbua Pitchaya FC
Thai League Two
13/08
13:30
Rayong
Trat
Thai Premier League
13/08
14:00
Nakhon Ratchasima
Buriram United
Thai League Two
13/08
14:00
Raj Pracha
Phrae United
1. Lig
13/08
16:00
Manisa BBSK
Boluspor
13/08
18:15
Rizespor
Keçiörengücü
13/08
20:45
Gençlerbirliği
Altınordu
13/08
20:45
Eyüpspor
Denizlispor
Segunda Division
13/08
17:15
Uruguay Montevideo
Rampla Juniors
13/08
20:00
Villa Española
Atenas
13/08
20:30
Central Español
Sud América
Primera Division
13/08
20:30
Rentistas
Danubio
13/08
23:30
Peñarol
Albion
USL Championship
13/08
03:00
Colorado Springs
El Paso Locomotive
13/08
04:00
Orange County
Phoenix Rising
14/08
01:00
Hartford Athletic
Indy Eleven
14/08
01:00
Pittsburgh Riverhounds
Memphis 901
14/08
01:30
Atlanta United II
Miami FC II
14/08
01:30
Louisville City
Tampa Bay Rowdies
14/08
01:30
Detroit City
Oakland Roots
USL League One
14/08
01:00
Greenville Triumph
Richmond Kickers
14/08
01:30
Tormenta
Charlotte Independence
Segunda Division
13/08
22:00
Atlético La Cruz
Libertador
13/08
22:00
Petare
Yaracuyanos
13/08
22:00
Titanes
Llaneros de Guanare
13/08
22:00
Ureña
Real Frontera
13/08
22:00
Trujillanos
Fundación Lara Deportiva
13/08
22:00
ULA
Atlético El Vigía
Primera Division
13/08
23:00
Deportivo La Guaira
Caracas
14/08
01:15
Academia Puerto Cabello
Mineros de Guayana
V-League 2
13/08
11:00
Hue
Phu Dong
13/08
11:30
Công An Nhân Dân
Sanna Khanh Hoa
V-League
13/08
12:00
Binh Duong
Sai Gon
V-League 2
13/08
12:00
Bình Phước
Phú Thọ
V-League
13/08
13:00
Nam Dinh
Song Lam Nghe An
FAW Championship
13/08
15:30
Conwy Borough
Llandudno
13/08
15:30
Cefn Druids
Holyhead Hotspur
13/08
15:30
Buckley Town
Ruthin Town
13/08
15:30
Guilsfield
Prestatyn Town
Premier League
13/08
15:30
Cardiff MU
Connah's Quay
13/08
15:30
Haverfordwest County
Caernarfon Town
13/08
15:30
Newtown
The New Saints
13/08
18:45
Pontypridd Town AFC
Flint Town United
Club Friendlies 4
13/08
09:30
Cadiz II
Sanluqueño
13/08
10:00
Mar Menor
Pinatar Arena
13/08
10:30
Utebo
Ebro
13/08
11:00
Real Valladolid II
Rayo Majadahonda
13/08
11:00
Barakaldo
Arenas de Getxo
Club Friendlies 3
13/08
11:30
De Treffers
De Graafschap
Club Friendlies 4
13/08
11:30
Numancia
SS Reyes
13/08
11:30
Osasuna II
Real Sociedad II
Club Friendlies 3
13/08
17:00
Rukh Vynnyky
Veres
Club Friendlies 4
13/08
17:00
Vicenza
Mantova
13/08
17:00
San Donato Tavarnelle
Sangiovannese
Club Friendlies 3
13/08
17:30
Levadiakos
Atromitos
Club Friendlies 4
13/08
17:30
Al Dhafra
Al Hazm
Club Friendlies 3
13/08
17:30
Akritas
Aris
13/08
18:00
Lamia
Ionikos
13/08
18:00
Enosis
Olympiakos
13/08
18:00
OFI
Episkopi
Club Friendlies 4
13/08
18:00
AlbinoLeffe
Villa d'Almè
Club Friendlies 3
13/08
18:00
Paphos
Doxa
13/08
19:00
Nea Salamis
Anorthosis
Club Friendlies 4
13/08
19:00
L'Hospitalet
Sabadell
13/08
19:00
Gernika
Sestao River
13/08
19:30
Levante II
Yeclano
13/08
19:30
Eldense
UCAM Murcia
13/08
19:30
Gimnástica Torrelavega
Racing Santander II
13/08
19:30
Izarra
SD Logroñés
13/08
20:00
Gimnástica Segoviana
Tudelano
13/08
20:00
Talavera CF
Alcorcón
13/08
20:00
CD Badajoz
Montijo
13/08
20:30
Birkirkara
Sliema Wanderers
Club Friendlies 3
13/08
20:30
Deportivo La Coruña
Metal Kharkiv
Club Friendlies 4
13/08
21:00
Xerez Deportivo
Córdoba
13/08
21:00
San Roque de Lepe
Real Betis II
13/08
21:00
Ciudad de Torredonjimeno
Linares Deportivo

    What is Bet Builder?

    Bet Builder is a feature offered by many bookmakers where you can build your own bets coupons with multiple selections from the same match. You can mix win markets, with goals, corners, cards as well as players stats options. It’s become very popular with punters due to offering big odds returns and adding more excitement to watching single matches.

    Browse our Bet Builder tips for all matches from all over the world!

    Bet Builder is also known under similar names such as: #RequestABet #GetAPrice #YourOdds #WhatOdds #PriceItUp #MarketMaker #betBuilder #PickYourPunt #OddsOnThat #OOT #YourCall #BuildYourOwnBet.

    ajax-loader
    Scroll to Top